David Branch vs. Jack Hermansson dodane do rozpiski gali UFC on ESPN 2 w Filadelfii

źródło: kimura.se

UFC dodało kolejne ciekawe zestawienie do karty walk gali UFC on ESPN 2 w Filadelfii. Będzie to starcie pomiędzy Davidem Branchem (22-5) a Jack’em Hermanssonem (18-4). W walce wieczoru wystąpią Edson Barboza (20-6) oraz Justin Gaethje (19-2).

David Branch jest bardzo doświadczonym zawodnikiem na rynku mieszanych sztuk walki. Amerykanin był już zawodnikiem UFC w latach 2010-2011. Po roku od jego odejścia z amerykańskiej organizacji związał się na dłużej z World Series of Fighting gdzie był mistrzem w kategoriach średniej oraz półciężkiej. W 2017 roku powrócił do Ultimate Fighting Championship. W pierwszym występie po powrocie zwyciężył przez jednogłośną decyzję z naszym rodakiem Krzysztofem Jotko (19-4). W ostatnim występie przegrał przez TKO w drugiej rundzie z Jaredem Cannonierem (11-4). Na swojej liście pokonanych rywali ma na rozkładzie pierwszego Polaka w UFC Tomasza Drwala (21-5) z którym wygrał przez jednogłośną decyzję na UFC FN 22.

„Joker” trafił do Ultimate Fighting Championship w 2016 roku. Do tej pory przegrywał tylko dwukrotnie. Aktualnie posiada passę dwóch zwycięstw z rzędu. W swoim poprzednim boju poddał Geralda Meerschaerta (28-10). Podobnie do swojego oponenta w jego karierze również się pojawił polski akcent tym razem w postaci Macieja Różanskiego, który poniósł porażkę z rąk Amerykanina na Venator FC 2.

Gala UFC on ESPN 2 odbędzie sie 30 marca w Filadelfii

źródło: twitter