Conor McGregor musi zmagać się z wieloma problemami niezwiązanymi ze sportem. Nie umknęło to uwadze „DC”, który wyraził swoje zdanie na temat zachowania Irlandczyka. 

Zobacz także: McGregor znowu ma kłopoty? Irlandczyk oskarżony o napaść na tle seksualnym!

Od dawna wiadomo, że Conor McGregor (22-6) ma wyjątkową skłonność do pakowania się w kłopoty. Tym razem „Notorious” podczas nocy, w trakcie której znokautował maskotkę Miami Heat, miał dopuścić się napaści seksualnej. Swoje stanowisko w tej sprawie postanowił wygłosić Daniel Cormier.

Prawie stajesz się ofiarą sławy. Zarówno (Ryan Clark), jak i ja nie znamy tego poziomu sławy. Nigdy go nie osiągnęliśmy. Ale prawie stajesz się ofiarą sławy. I pomimo tego, że on nie chce przyjąć do wiadomości faktu, że mógłby robić mniej, powinien odciąć się od pewnych ludzi. Powinien otoczyć się ludźmi, którzy potrafią powiedzieć nie. Zarówno (Ryan Clark), jak i ja wiemy, że jeśli podpisujesz czek, to ludzie nie będą chcieli ci odmawiać. Robią to, ponieważ nie chcą stracić pieniędzy Dotyczy to w szczególności zawodników. I myślę, że to jest problem, z jakim zmaga się McGregor.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Obecnie McGregor przygotowuje się do powrotu do oktagonu po złamaniu nogi, którego doznał w 3. starciu z Dustinem Poirierem (29-7-1). W przeszłości był podwójnym mistrzem organizacji UFC. Do jego najcenniejszych zwycięstw można zaliczyć: Jose Aldo (31-8), Maxa Hollowaya (24-7), Eddiego Alvareza (30-8-2) i Nate’a Diaza (21-13).  

Autor: Dawid Ważny

Źródło: YouTube/ESPN MMA