Rozpędzony serią 3 zwycięstw z rzędu w UFC Azamat Murzakanov stanie przed szansą dostania się do czołowej 10 rankingu w kategorii półciężkiej. Aby to uczynić, będzie musiał uporać się z doświadczonym Volkanem Oezdemirem. 

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Jakiś czas temu uzyskaliśmy potwierdzenie, że największa organizacja MMA na świecie ponownie zawitać do stolicy Francji. Wydarzenie to uświetni pojedynek Ciryla Gane’a (11-2) z Sergeyem Spivakiem (16-3). Oprócz tego będziemy mieli okazję zobaczyć interesujące starcie zakontraktowane w limicie do 205 funtów. Zmierzą się w nim Volkan Oezdemir (18-7) i Azamat Murzakanov (13-0).

„No Time” z pewnością nie może zaliczyć do udanych obecnego okresu w swojej karierze. Szwajcar przegrał 3 z 4 swoich ostatnich walk. Jedyne zwycięstwo w tym czasie odniósł z Paulem Craigiem (16-6-1). W oktagonie wygrywał z m.in.: Ovincem St. Preuxem (26-17), Jimim Manuwą (17-6) i Aleksandarem Rakicem (14-3).  

Zobacz także: Font vs. Song wzbogaca kartę walk UFC 292

Rosjanin do konfrontacji z Oezdemirem przystąpi po pokonaniu Dustina Jacoby’ego (18-7-1) przez decyzję sędziów. „The Professional” 10 z 13 swoich starć skończył przed czasem. Kontrakt z UFC otrzymywał dzięki efektownemu występowi, jaki zanotował podczas jednego z odcinków Dana White’s Contender Series. 

Autor: Dawid Ważny

Źródło: Twitter/UFC Europe