Demetrious Johnson chwali Jona Jonesa: „Nie widzę nikogo, kto mógłby go aktualnie pokonać”

76
firstsportz.com

Demetrious Johnson pochwalił gwiazdę UFC Jona Jonesa, mówiąc, że nie widzi nikogo, kto mógłby pokonać „Bonesa” w najbliższym czasie.

Demetrious Johnson (30-3) jest byłym mistrzem UFC w kategorii muszej, a „Mighty Mouse” obecnie występuje w organizacji ONE Championship. Jon Jones (26-1) jak doskonale wiemy zwakował pas mistrzowski w wadze półciężkiej i swoją karierę będzie kontynuować w kategorii ciężkiej.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl– legalnego polskiego bukmachera.

W rozmowie z TMZ Sports, Johnson został zapytany o to, kto według niego jest najlepszym zawodnikiem w historii. Choć „Mighty Mouse” stwierdził, że trudno odpowiedzieć na to pytanie i ostatecznie to społeczność MMA powinna zadecydować, to wspomniał, że Jones jest kimś, kto jego zdaniem powinien znaleźć się w gronie głównych kandydatów do tego miana. Po dominacji w dywizji półciężkiej UFC przez ostatnią dekadę, Johnson uważa, że Jones jest teraz gotowy, aby osiągnąć sukces w wadze ciężkiej, wskazując na fakt, że jest wysoki, ma długi zasięg rąk i nóg oraz jest bardzo inteligentny podczas pojedynku.

Jon Jones, myślę, że jest jednym z najlepszych zawodników wszech czasów – prawdopodobnie jest najlepszy – ponieważ za każdym razem, gdy widziałem jego walki, czułem, że bawi się ze swoimi przeciwnikami. Będzie bardzo dynamiczny w wadze ciężkiej tak długo jak utrzyma szybkość, a nie widzę, żeby ją stracił. Nie widzę nikogo, kto mógłby go pokonać w najbliższym czasie. On dysponuje świetnymi warunkami fizycznymi i do tego jest bardzo inteligentny.

podsumował.

Czy zgadzacie się z Demetriousem Johnsonem?

Zobacz także: „Chcę udowodnić, że jestem kilka poziomów wyżej od innych” – Leon Edwards przed starciem z Diazem

źródło: bjpenn.com