Walka Darrena Tilla z Robertem Whittakerem jest bliska sfinalizowania. Zawodnicy mieliby się spotkać w pojedynku wieczoru lipcowej gali, która ma mieć miejsce na Fight Island.

Zestawienie Darren Till vs. Robert Whittaker wydaje się być wręcz idealne. Obaj są bardzo dobrymi zawodnikami, a przy tym zajmują czołowe pozycje w klasyfikacji UFC kategorii średniej. Fighterzy początkowo mieli się spotkać w main evencie gali UFC Dublin, w sierpniu, jednak pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany organizacji. Zamiast tego, otrzymamy to starcie trochę wcześniej. Ma mieć ono miejsce na Fight Island, której lokalizacja nie została jeszcze podana.

„UFC planuje zestawić Tilla z Whittakerem 25 lipca, na Fight Island. Bardzo możliwe, że będzie to walka wieczoru.” (tra. via BJPENN)

„The Gorilla” jest świetnym fighterem, który dla największej organizacji zadebiutował 5 lat temu. Walcząc dla amerykańskiego giganta, wygrał 6 z 8 pojedynków. Ostatni raz zameldował się w klatce, w listopadzie ubiegłego roku, gdy na UFC 244 zwyciężył przez niejednogłośną dezyzję sędziów z Kelvinem Gastelumem.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Whittaker jest natomiast bardzo doświadczonym zawodnikiem, legitymującym się rekordem 20-5. W swojej karierze sięgnął już po mistrzowski pas UFC dywizji średniej.

Źródło: Twitter, BJPENN.com