Doniesienia: Yoel Romero wypada z pojedynku z Uriahem Hallem

230

Według informacji, jaką podał portal BJPENN, wyczekiwane starcie w wadze średniej pomiędzy Yoelem Romero i Uriahem Hallem nie dojdzie do skutku. Kubańczyk musiał wycofać się z tego pojedynku ze względu na bliżej nieokreśloną kontuzję.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Obaj panowie mieli skrzyżować ze sobą rękawicę na gali UFC, która odbędzie się 22 sierpnia w Apex w Las Vegas. Walka ta miała być co–main eventem tego wydarzenia.

Póki co, nie wiadomo, czy amerykańska organizacja zdecyduje się przełożyć pojedynek na inny termin, czy też będzie poszukiwać nowego rywala dla Jamajczyka.

Romero jest obecnie po trzech porażkach z rzędu. Swój ostatni bój stoczył na gali z numerem 248, gdzie przegrał starcie mistrzowskie z Israelem Adesanyą przez jednogłośną decyzję sędziów.

Zaś Hall wygrał dwie ostatnie walki. Ostatni raz w oktagonie był widziany we wrześniu ubiegłego roku, kiedy to pokonał Antonio Carlosa Juniora przez niejednogłośną decyzję sędziów. 36–latek w maju miał zmierzyć się z Jacare Souzą, aczkolwiek u Brazylijczyka wykryto obecność koronawirusa i pojedynek ten został odwołany.

Zobacz także: Alexey Oleynik zabrał głos po porażce z Derrickiem Lewisem

Źródło: BJPENN