Pojedynek z Drew Doberem póki co nie dla Mateusza Gamrota. Gdy tylko w mediach społecznościowych pojawiła się propozycja tego potencjalnego zestawienia, Polak bardzo szybko na nią zareagował, wyrażając chęć podjęcia rękawic. Jak jednak donosi portal MMA Junkie, amerykański gigant pracuje nad doprowadzeniem do walki Amerykanina z Bradem Riddellem. Konfrontacja ta miałaby uświetnić czerwcowe wydarzenie UFC 263. 

Wszystko wskazuje na to, że Drew Dober (23-10) planuje wykorzystać swój czas do maksimum, szybko wracając do oktagonu. 32-latek po raz ostatni wystąpił w marcu bieżącego roku, gdy podczas gali z numerem 259 skrzyżował rękawice z Islamem Makhachevem (19-1). Na jego nieszczęście, Rosjanin pokazał się z bardzo dobrej strony i pewnie prowadząc całe starcie, ostatecznie skończył je duszeniem w trzeciej rundzie. Dla Amerykanina musiało być to wyjątkowo bolesne również ze względu na to, iż porażka ta przerwała jego wcześniejszą serię trzech triumfów.

Zobacz także: UFC 259: Islam Makhachev udusił Drew Dobera [WIDEO]

Brad Riddell (9-1) choć zdecydowanie mniej doświadczony od swojego przeciwnika w formule MMA, dotychczas dobrze pokazywał się pod sztandarem UFC. Potąd stoczył tam trzy batalie, wszystkie zwyciężając przez decyzje. Po raz ostatni widziany był w akcji, w październiku ubiegłego roku, kiedy to stanął w szranki z Brazylijczykiem, Alexem da Silvą (21-3).

Źródło: MMA Junkie