Wygląda na to, że drogi KSW i byłego mistrza wagi półciężkiej rozeszły się na dobre. Z dużą dozą prawdopodobieństwa nie zobaczymy już Tomasza Narkuna w największej polskiej organizacji.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Zaproszony do programu MMA Studio Wojsław Rysiewski odpowiedział na wiele pytań dotyczących m.in. aktualnej sytuacji KSW oraz byłych i obecnych zawodników. Pojawił się także temat ewentualnego powrotu do organizacji Tomasza Narkuna i jego rewanżowej walki z mistrzem – Ibragimem Chuzhigaevem. Co ciekawe, Rysiewski odniósł się do sprawy krótko i stanowczo.

Zapytany, czy Narkunowi nie należał się rewanż z Chuzhigaevem, odpowiedział:

Zgadzam się i taki rewanż zaproponowaliśmy. (…) Tomek go nie przyjął.

Z kolei na pytanie, czy Wojsław chciałby jeszcze Tomasza zobaczyć w KSW, przyznał z rozbrajającą szczerością:

No, chyba nie. (…) Przede wszystkim Tomek ma inny plan i życzę mu, żeby go spełnił. No, tę podróż chyba już zakończyliśmy w ogóle.

podsumował krótko.

Tak stanowcza wypowiedź z jednej strony może zaskakwiać, gdyż Narkun bardzo długo dzierżył tytuł mistrzowski wagi półciężkiej, a dodatkowo jako jedyny pokonał dwukrotnie wielkiego Mameda Khalidova. Później jednak kariera Tomka nie ułożyła się po jego myśli. Trzy ostatnie pojedynki pod banderą KSW Berserker przegrał, kolejno z Philem De Friesem, wspomnianym już Chuzhigaevem (stracił wóczas pas mistrzowski) oraz Henrique da Silvą. Aktualnie Narkun odbudowuje się w lokalnych organizacjach.

Zobacz także: Tomasz Narkun poznał oponenta na CAVEMMA 3

źródło: MMA Studio