KSW cały czas poszukuje nowych talentów – zwłaszcza na polskim rynku. Przy takiej częstotliwości gal trzeba zabrać o nowe twarze.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Nie trzeba daleko szukać, aby takowe znaleźć. Między innymi FEN konsekwentnie buduje zawodników, którzy raczkują w zawodowym MMA i nie tylko. Dyrektor sportowy zabrał głos w kwestii kolejny angaży:

No nie chciałbym zdradzać, ale… na razie mogę powiedzieć, że prezes [Paweł Jóźwiak] zablokował jedno podebranie. Okazało się, że zawodnik, którego chcieliśmy na galę we Wrocławiu, ma ważny kontrakt. Raczej takiego nieeleganckiego podbierania nie będziemy praktykować…
Na pewno Czarek Oleksiejczuk, Kacper Formela, Piotr Kuberski. To są wszyscy zawodnicy, których chciałbym w KSW. Jeśli chodzi Kacpra, to raczej tych rozmów nie ma. Tam jest focus na walki za oceanem. W przypadku Czarka na pewno, kiedy będzie się kończył kontrakt na początku przyszłego roku, to będziemy chcieli ponegocjować. Tak samo Łukasz Charzewski czy Piotr Kuberski. Jak tylko będą wolni, to będziemy składać oferty. 

przyznał.

Zobacz również: FEN 48 – karta walk. Gdzie i jak oglądać?

Lista fighterów, którzy przeszli z FEN do największej polskiej organizacji jest niemała. Roman Szymański (17-7), Marian Ziółkowski (25-8-1) czy Daniel Torres (14-5) wcześniej toczyli boje dla tworu prowadzonego przez Pawła Jóźwiaka.

źródło: MMA STUDIO