22 września dojdzie do CAVEMMA 3, które rozegra się w Grodzisku Mazowieckim. W ramach main eventu miejsce będzie miała interesująca potyczka w dywizji półciężkiej. Były mistrz KSW Tomasz Narkun zmierzy się z Adamem Kowalskim.

Po trzech porażkach z kolei pod sztandarem największej organizacji MMA nad Wisłą, Tomasz Narkun (19-6) zdecydował się odbić na nieco mniejszych wydarzeniach. W taki oto sposób wylądawał w Seaside BattleS MMA 3, gdzie zawalczył z Antonio Zovakiem (8-5), rozbijając go zaledwie po 16. sekundach od rozpoczęcia.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Okazuje się, iż do akcji powróci 22 września, podczas rozgrywanego w Grodzisku Mazowieckim CAVEMMA 3. Jego oponentem będzie reprezentant olsztyńskiego Arrachionu Adam Kowalski (14-7-1). Starcie to zwieńczy całe wydarzenie.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Tomasz Narkun (@tomasznarkun)

Zobacz także: Tomasz Narkun wystąpi w walce wieczoru CAVEMMA 3

Kowalski ostatni pojedynek stoczył w styczniu tego roku, podczas drugiej gali wyprodukowanej pod szyldem CAVEMMA. Zmierzył się wówczas z Michałem Pasternakiem (16-9) i przewalczywszy pełny dystans, ostatecznie jednogłośnie wygrał na kartach sędziowskich. Wrócił tym samym na właściwe tory po wcześniejszej przegranej doświadczonej z rąk Mario Zgeli (6-2).

Źródło: Instagram/CAVEMMA