Edmen Shahbazyan w walce wieczoru gali UFC on ESPN+ 31 stanął w szranki z niezwykle doświadczonym Derekiem Brunsonem. „Złoty Chłopiec” przegrał przez TKO w trzeciej rundzie. 22–latek za pośrednictwem mediów społecznościowych odniósł się do swojej pierwszej porażki w zawodowym MMA.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

„Nic mi nie jest. Potrzebuję tylko kilku szwów. Dziękuję za wszystkie wiadomości, kocham was wszystkich. @DerekBrunson odwalił tej nocy kawał dobrej roboty. Nie mam żadnych wymówek, taki jest ten sport, wrócę! Jestem błogosławiony, że mam takie wsparcie od wszystkich!”

Shahbazyan obecnie legitymuje się rekordem 11–1. Angaż w amerykańskiej organizacji wywalczył w programie Dana White’s Contender Series w 2018 roku. Zawodnik urodzony w Kalifornii słynie ze swojego nokautującego ciosu i przez wielu jest uważany za jeden z największych talentów wszechstylowej walki wręcz. Przystępując do sobotniego starcia zajmował dziewiąte miejsce w rankingu kategorii do 185 funtów, aczkolwiek wszystko wskazuje na to, że straci tę pozycję po najbliższej aktualizacji.

Zobacz także: BREAKING: Krzysztof Jotko vs. Makhmud Muradov na październikowej gali UFC

Źródło: Instagram