Zawodniczka Czerwonego Smoka Poznań szybko odbiła się po przegranej, jaką odniosła na gali Ares FC 4, przed trzema miesiącami. Ewelina Woźniak dopisała właśnie kolejne zwycięstwo do swojego rekordu, pokonując w Paryżu Anastasię Feofanovą. 

Pierwsze kopnięcie Woźniak, szybka wymiana ciosów. Prosty Polski wchodzi celnie, Feofanova odpowiada kombinacją. Ewelina poprawia. Rosjanka wymierza lewy high kick, który dochodzi celnie, rozbijając nos rywalce. Feofanova próbuje powtórzyć. Woźniak odpowiada kopnięciami na tułów. Rosjanka precyzyjnie uderza na głowę, Polka odpowiada. Prawy prosty Eweliny – potwornie ciężki- nie robi wrażenia jednak na przeciwniczce. Ponownie wymiana na środku klatki. Feofanova wygląda na wstrząśniętą. Polka idzie po obalenie, trafiają pod siatkę, Ewelina haczy i kładzie Anastasię na macie. Zaczyna szukać stabilizacji, ale Feofanova trzyma ją mocno w gardzie, klei się całym ciałem i nie pozwala Polce rozwinąć skrzydeł. Rosjanka idzie po balachę, ale Woźniak wybrania się ciosami, a następnie zajmuje pozycję boczną i zaczyna okładać Feofanovą. Podnosi się i znowu wpada z ciosami.

Szybka wymiana na początku rudny drugiej i obalenie na korzyść Woźniak. Feofanova chwyta gardę, przyciska ręce rywalki do tułowia. Ciężkie łokcie dochodzą do głowy Feofanovej, obie próbują się podnieść. Polka nie traci jednak kontroli i zdobywa pozycję z pleców. Stabilizuje, dopina technikę kończącą i dusi przeciwniczkę.

Po ekscytującym boju Ewelina Woźniak wygrywa w drugiej rundzie przez duszenie zza pleców.