Mistrz UFC w wadze ciężkiej Francis Ngannou wysłał wiadomość do Jona Jonesa, w której powiedział, aby „Bones” przygotował się na największe wyzwanie w swoim życiu.

Francis Ngannou (16-3) na gali UFC 260 w drugiej rundzie znokautował Stipe Miocicia (20-4) i dzięki temu został nowym mistrzem UFC w kategorii ciężkiej i oczekuje się teraz, że „Predator” w swojej pierwszej obronie mistrzowskiego pasa zmierzy się z byłym mistrzem w wadze półciężkiej Jonem Jonesem (26-1). „Bones” jest obecnie zaangażowany w dyskusję z szefem UFC Daną White’em i nie wiadomo, czy do tego pojedynku dojdzie. Francuz jest jednak bardzo zainteresowany tym, aby zmierzyć się z 33-latkiem.

W rozmowie z TMZ Sports, Ngannou skorzystał z okazji i wysłał wiadomość do Jona Jonesa.

Przygotuj się, ponieważ randka z „Predatorem” nadchodzi. Przygotuj się i włóż wiele pracy w przygotowania, ponieważ to będzie największe wyzwanie w twoim życiu. Nie będę wchodził do klatki, aby grać z nim w jego gierki, tak jak robili to jego poprzedni przeciwnicy. To będzie inne uczucie. On może ważyć ile tylko chce, to nie umniejsza mojej sile i mocy.

stwierdził Ngannou.

Ngannou vs. Jones to jedna z największych walk, jakie UFC może teraz zorganizować, a wszystko sprowadzi się do tego, czy organizacja zapłaci „Bonesowi” tyle, ile on chce. Ze swojej strony „Predator” ma nadzieję, że UFC jest w stanie dojść do porozumienia z Jonesem. To jest pojedynek, którego on chce i to jest walka, do której ma nadzieję dojdzie w następnej kolejności. Ostatecznie jednak to nie od Ngannou zależy, ale od UFC i Jonesa, czy dogadają się ze sobą finansowo.

Zobacz także: Chael Sonnen twierdzi, że Jon Jones nie chce walczyć z Francisem Ngannou

źródło: bjpenn.com