Holly Holm z przymrożeniem oka o przegranej na UFC 239: Jeśli chcielibyście za darmo wypełnianie ust, polecam kopniaka w twarz

inthecage.pl
źródło: MMA Junkie

Na UFC 239 Holly Holm (12-5) nie miała szans z Amandą Nunes (18-4), która aktualnie jest mistrzynią dwóch kategorii wagowych – piórkowej i koguciej. Brazylijka zafundowała Holm brutalny nokaut i tym samym udowodniła, że nie ma sobie równych w żadnej z obu dywizji.

Upłynęło trochę czasu zanim Amerykanka zdecydowała się skomentować swoją ostatnią walkę. Na nagraniu na story Instagrama we wtorek mówiła:

Zawsze powtarzam, że mam życie o jakim marzyłam. Oczywiście, nigdy nie marzyłam, żeby ktoś kopnął mnie w twarz. To ta mniej przyjemna część, gdy budzisz się każdego dnia i myślisz: No tak, to naprawdę się wydarzyło. Ale chciałabym, żebyście wiedzieli, że czuję się dobrze i planuję wciąż iść naprzód.

Dodała również:

To trudny czas, ale daję radę i chciałabym, żebyście wiedzieli, że naprawę doceniam waszą miłość i wsparcie. A jeśli chcielibyście za darmo wypełnianie ust, polecam kopniaka w twarz.

źródło: bjpenn.com