Alex Pereira trenuje teraz do walki mistrzowskiej, która już 12 listopada rozegra się w Madison Square Garden. W przygotowaniach może liczyć na pomoc byłego czempiona wyższej kategorii – Glovera Teixeiry.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Alex Pereira (6-1) już od bardzo dawna przygotowuje się do swoich pojedynków wraz z Gloverem Teixeirą (33-8). Przed nim najważniejsza potyczka w dotychczasowej, zawodowej karierze MMA, więc i tym razem oczywiście nie mogło się obyć bez pomocy byłego mistrza kategorii półciężkiej. Do mediów wpłynęła krótka migawka z ich sparingu. Sprawdźcie, jak to wyglądało!

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez UFC (@ufc)

Zobacz także: Marvin Vettori ma nadzieję, że Adesanya opuści oktagon nieprzytomny w masce tlenowej po kolejnym spotkaniu z Pereirą

„Poatan” jak dotąd zaledwie trzykrotnie zameldował się pod sztandarem amerykańskiego giganta. Wygrane zapewniły mu starcie o pas mistrzowski, które zmaterializuje się już w połowie listopada, przy okazji UFC 281. Skrzyżuje wówczas rękawice z Israelem Adesanyą (23-1), którego przecież bardzo dobrze zna z wcześniejszej rywalizacji w innej formule.

Materiał powstał we współpracy z partnerem

Źródło: Instagram/UFC