Wygląda na to, iż 25 września w Polsce zawita kilka znanych w światowym MMA marek. Kolejnym zestawieniem, które ogłoszono na galę Brave CF 54, to pojedynek pomiędzy byłym zawodnikiem UFC, Ismailem Naurdievem. Zmierzy się on z występującym pod flagą Finlandii, Ollim Santalahtim. 

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Ismail Naurdiev (20-5) pod szyldem największej organizacji MMA na globie stoczył cztery batalie. Na jego nieszczęście, dwie z nich zakończyły się jego niepowodzeniem. Tuż po przygodzie w amerykańskim gigancie, stanął w szranki z naszym krajanem, Tymoteuszem Łopaczykiem (8-2) i przewalczywszy pełny dystans, sięgnął po zwycięstwo przez jednogłośną decyzję sędziów. Po raz ostatni zameldował się w klatce, w kwietniu bieżącego roku, gdy podczas Brave CF 50, zmierzył się z mistrzem, Jarrahem Husseinem Al-Silawim (16-3). Ostatecznie musiał uznać wyższość przeciwnika, odnosząc porażkę przed czasem.

Zobacz także: Ewelina Woźniak vs. Samin Kamal Beik na Brave CF 54 w Koninie

Olli Santalahti (12-3) będzie zaś przystępował do tej walki, napędzony dwoma wygranymi z rzędu. Swój ostatni bój stoczył w marcu, kiedy to na 48. wydarzeniu, wyprodukowanym przez Brave CF, podjął Georgesa Eida (7-4). Zawodnicy przewalczyli wówczas pełne 15-minut, po których to Fin został wskazany na triumfatora. Wcześniej zwyciężył z doświadczonym Flavio Piną (21-10).

Źródło: Twitter/Brave CF