Stajnia menadżerska, prowadzona przez Artura Ostaszewskiego, powiększyła się o kolejnego bardzo medialnego nad Wisłą zawodnika. Izu Ugonoh, to kolejny reprezentant WCA Fight Team, którego interesy będą reprezentowane przez Shocker MMA. 

Izu Ugonoh (1-1) póki co w formule MMA stoczył dwa pojedynki. Oba odbyły się w organizacji, z którą wciąż jest związany. Debiut w okrągłej klatce zaliczył w sierpniu minionego roku, gdy podzielił ją wraz z występującym pod flagą Portugalii, Quentinem Domingosem (6-2). Starcie to ułożyło się po jego myśli i ten zdołał zwyciężyć już w pierwszej odsłonie. Po raz kolejny pokazał się tam na gali z numerem 60, krzyżując rękawice z wchodzącym na zastępstwo za Ugura Ozkaplana (4-0), Markiem Samociukiem (3-1), jednakże dość szybko opadając z sił, musiał uznać wyższość przeciwnika, zostając rozbitym w drugiej rundzie.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Póki co nie wiadomo, kiedy, ani naprzeciwko kogo przyjdzie mu po raz kolejny wystąpić. Jedyne co pozostało, to wyczekiwać jakiegoś oficjalnego komunikatu, dotyczącego jego osoby.

Źródło: Twitter/Artur Ostaszewski