Rozpromieniony szybkim zwycięstwem podczas ostatniej gali UFC , Jailton Almeida nie wahał się długo, z kim chciałby zmierzyć się w następnej walce. 

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

W walce wieczoru gali UFC on ABC 4, Jailton Almeida po raz pierwszy w swojej dotychczasowej karierze zmierzył się z zawodnikiem będącym w danym momencie w czołowej dziesiątce rankingu największej organizacji na świecie – Jairzinho Rozenstruikiem. Brazylijczyk szybko sprowadził Surinamczyka. Popracował nad ustabilizowaniem, a następnie skończeniem rywala, co ostatecznie uczynił, poddając go duszeniem zza pleców w niespełna cztery minuty.

Zobacz również: UFC Charlotte – wyniki i skończenia z walk [WIDEO]

Na konferencji po gali, zapytany przez dziennikarzy, z kim chciałby zmierzyć się w następnej walce, Almeida odpowiedział następująco:

,,Chcę Taia Tuivasę. Możemy zawalczyć na gali w Brazylii, gdzie poczuje panującą tam energię Ewentualnie w Abu Dhabi. Słyszałem, że tam robi swoje przygotowania do walki. Nie stanowi to dla mnie problemu, postaramy się, aby doprowadzić do tej walki.”

powiedział.

Brazylijczyk stwierdził też, że do końca obecnego roku chciałby znaleźć się na 7 lub 6 miejscu w rankingu, a następnie w przyszłym roku zawalczyć o pas mistrzowski UFC.

Autor: Dawid Ważny

Źródło: Youtube/UFC