Jan Błachowicz (25-8) odpowiedział na zarzuty Anthony’ego Smitha (32-14).

Już 15 lutego Jan Błachowicz będzie miał okazję zrewanżować się Coreyowi Andersonowi. Przypomnijmy, że podczas ich pierwszego starcia górą był Amerykanin, który wygrał przez jednogłośną decyzję sędziów. Mówi się, że zwycięzca otrzyma (albo chociaż powinien otrzymać) walkę o tytuł kategorii półciężkiej. Niestety nie wszyscy są zadowoleni z takiego zestawienia. Były pretendent do tytułu –Anthony Smith – jest tą walką wręcz oburzony i twierdzi, że zarówno Błachowicz jak i Anderson odrzucili popozycję zestawienia z nim [więcj na ten temat znajdziecie TUTAJ]. „Cieszyński Książe” za pośrednictwem Twittera odniósł się do słów 31-latka:

„Nie dostałem oferty walki z Anthonym. Poza tym wszyscy wiedzą, że jestem ostatnią osobą, która wybiera sobie przeciwników.”

Co jak co, ale z tym stwierdzeniem trudno się nie zgodzić. Janek od zawsze znany jest z tego, że przyjmie walkę z niemalże każdym zawodnikiem i na pewno nie należy do grona tych osób, które samodzielnie wybierają sobie przeciwników. Czy „Cieszyński Książe” doczeka się walki o najwyższe miano w organizacji UFC?

źródło: twitter.com