Niedawno gruchnęła informacja, że dwie amerykańskie promocje – PFL oraz Bellator – łączą siły. Przedstawiciele tych organizacji z optymizmem patrzą w przyszłość, licząc na spory sukces. Zupełnie inne spojrzenie ma na to natomiast prezes UFC – Dana White, który prześmiewczo skomentował transakcję.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Od długich miesięcy w przestrzeni internetowej roiło się od informacji na temat potencjalnego wykupienia Bellatora przez PFL. Teraz jest już to informacja oficjalna. Jeden z przedstawicieli amerykańskiej promocji potwierdził ją, uchylając przy okazji nieco rąbka tajemnicy związanego z tym projektem.

Zobacz także: PFL wykupiło Bellatora – szczegóły nowej siły w MMA

Nowo powstała siła ma być na tyle mocna, że niebawem będzie w stanie konkurować z największym światowym potentatem – UFC. W powodzenie tego zupełnie nie wierzy natomiast Dana White, który dosadnie odniósł się do tej kwestii podczas konferencji prasowej po zakończonym wydarzeniu w Austin.

Nie wiem, co ty o tym sądzisz? Nie chcesz odpowiedzieć i czekasz na mnie? (śmiech) To jest z*jebiście śmieszne. Dobrze, życzę im powodzenia. Już o tym wspominałem, więc musiałeś nie słyszeć. Jedna g*wniana organizacja, która nie sprzedaje biletów i której nikt nie ogląda kupuje inną g*wnianą organizację, która nie sprzedaje biletów i której nikt nie ogląda. To brzmi dla mnie, jak j*bana wygrana. Jedziecie, chłopaki!

podsumował prześmiewczo.

Źródło: X/MMA Junkie, fot. Chris Unger/Zuffa LLC, Bellator.com