Mistrz Babilonu jest na fali czterech zwycięstw z rzędu. Czy pozwoli mu to na ponowny angaż w największej polskiej organizacji MMA? Padło nazwisko potencjalnego przeciwnika.

Piotr Wawrzyniak (11-5) ma już za sobą występ dla KSW. W listopadzie 2015 roku musiał uznać wyższość Łukasza Bieńkowskiego. Reprezentant klubu Czerwony Smok jest obecnie na fali czterech zwycięstw. Niepokonany pod sztandarem federacji Babilon MMA, od czerwca 2022 roku dzierży tytuł mistrza kategorii średniej.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

 Jego menadżer – Artur Gwóźdź, chętnie zobaczyłby go ponownie w klatce polskiego giganta. Będąc gościem telefonicznym programu Oktagon Live, przyznał, że złożył już ofertę organizacji. Dodał, że Piotr jest gotowy na walkę z Radosławem Paczuskim w styczniu:

Jak będzie Piotrek Wawrzyniak w kategorii 84 kg, to mamy wszystkich super topowych półciężkich w KSW. I tam będzie rzeźnia! Te walki to będą widowiska takie jak Bartek Leśko vs Piotrek Kuberski, Radek Paczuski vs Tomasz Romanowski. Pojedynki które naprawdę będą topowe, Wojek (Rysiewski, przyp. red.) będzie mógł mieszać, my kibice, a ja jako menedżer – będę szczęśliwy. (…) Piotrek Wawrzyniak zgłasza gotowość do każdego pojedynku w kategorii 84 kg w grudniu, i do Radka Paczuskiego na styczeń. 

wyjaśnił.

autor: Adrian Gawłowski

Źródło: Oktagon Live