3 ciekawe gale europejskie i 2 amerykańskich gigantów. To będą 3 solidne dni z MMA. 

Piątek 18:00
ARES FC 17

Pojedynek wieczoru gali ARES FC 17 to dla mnie walka weekendu. Dwóch absolutnie topowych prospektów dywizji półśredniej zmierzy się o zwakowany pas. Słynący z betonowania przeciwników Baysangur Chamsoudinov stanie do potyczki z niezwykle ofensywnym grapplerem w osobie Felixa Klinkhammera. Warto zwrócić uwagę na walkę o pas koguciej oraz występy takich zawodników jak Agy Sardari, Magnus Onyeka Iversen czy Patrik Celic.

Transmisja: UFC Fight Pass

Piątek 23:00
Bellator 301

Bardzo mocne działa wysuwa Bellator na galę w Chicago. Dominator Yaroslav Amosov po raz kolejny będzie bronił tytułu. Tym razem śmiałkiem skazywanym na pożarcie będzie Jason Jackson. Ponadto o pas dywizji koguciej zmierzą się Sergio Pettis i Patchy Mix. Do akcji wraca też fenomenalny AJ McKee. Mocną potyczką będzie Raufeon Stots z Dannym Sabatello. Dodatkowo na tej gali będzie mocna rosyjska inkwizycja.

Transmisja: ShowTime

Sobota 18:00
OKTAGON 49

Kolejna gala OKTAGONU mająca umocnić jego pozycję na niemieckim gruncie. Obecność Christiana Eckerlina, Hatefa Moeila i Deniza Ilbaya ma zapewnić sukces w Kolonii. Cieszy szybki powrót nokautującego wszystkich na swojej drodze Kerima Engizka, intrygujące jest zakontraktowanie przez organizację byłego mistrza Cage Warriors Matthew Bonnera. Jego rywalem będzie kickboxer z Glory – Cihad Akipa. Akcentem związanym z KSW poza Moeilem i Eckerlinem będzie także Konrad Dyrschka.

Transmisja: DAZN

Ciekawe pojedynki z innych gal:

LFA 172:
125 lb: Cody Davis (8-1) vs. Eduardo Henrique (11-2) – walka o pas mistrzowski

Brave CF 75:
165 lb: Donovan Desmae (17-8) vs. Acoidan Duque (18-4)
145 lb: Kevin Cordero (14-4) vs. Levan Kirtadze (11-2)

UFC Vegas 82:
185 lb: Brendan Allen (22-5) vs. Paul Craig (17-6-1)
170 lb: Jake Matthews (19-6) vs. Michael Morales (15-0)