Kolejna walka karty głównej była w kategorii piórkowej. Julio Arce (15-2) po dominacji stójkowej sprowadził Daniela Teymura (6-2) do parteru i w trzeciej rundzie skończył walkę duszeniem zza pleców.
Otwierająca runda miała dobre tempo i była zdominowana przez wymiany kickbokserskie. Szwed zdecydował się na wywieranie presji i niskie kopnięcia. Po ok. 2 minutach Julio Arce zaczął próbować wywierać presję i akcja miała miejsce bardziej w centrum oktagonu. Pod koniec rundy Teymur zdecydował się na dociśnięcie swojego rywala do siatki. Generalnie został punktowany ciosami prostymi.
Niskie kopnięcia otwierają kolejną rundę, praca nóg Julio Arce i umiejętności stójkowe są widocznie lepsze od teymura, w połowie rundy próbuje wymęczyć dociskaniem do siatki, arce mocno punktuje szweda, który pozostaje bezradny.
W ostatniej rundzie Julio Arce kontynuował dominację stójkową. Bliźniaczy wygląd do wcześniej części pojedynku. Amerykanin wychwycił niskie kopnięcie i sprowadził walkę do parteru. Zaszedł za plecy Szweda i udusił go.
No getting out of this one! 👀
Julio Arce submits Daniel Teymur in the 3rd. pic.twitter.com/2PXfvaNgFY
— FOX Sports: UFC (@UFCONFOX) 2 June 2018















![MMA Replay: Patryk Kaczmarczyk analizuje zwycięstwo nad Soldaevem – „Wiedziałem, że go złamię” [WYWIAD]](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2026/01/Miniaturka-MMA-Replay-v1-kopia-218x150.webp)
![MMA Replay: Adrian Bartosiński analizuje swoją walkę z Andrzejem Grzebykiem – nowy format dla fanów MMA [WYWIAD]](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2025/12/maxresdefault-218x150.webp)
![Wzór na MISTRZA z Michałem Sobiechem #5 | Przygotowanie mentalne i fizyczne – rola adaptogenów [PODCAST]](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2025/05/maxresdefault-218x150.jpg)
![Wzór na MISTRZA z Michałem SOBIECHEM #4 | MMA | Dieta | Doping | Suplementy | KSW 105 [PREMIERA o 19:00]](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2025/04/maxresdefault-2-218x150.webp)
![MMA TuNajt #320 | TYPOWANIE XTB KSW 105 + przegląd kursów FORTUNY [PODCAST]](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2025/05/MMA-TuNajt-320-218x150.png)






