Kacper Miklasz nie zwalnia tempa. Po występie, który zaliczył pod koniec czerwca na 35. edycji FEN, już w najbliższy weekend wejdzie na zastępstwo do byłego zawodnika UFC – Denisa Stojnica. Pierwotnie planowany rywal Bośniaka, Ivo Cuk wypadł z batalii, z powodu kontuzji. 

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Denis Stojnic (13-3) wraca do akcji po pięcioletniej przerwie. Podczas swojego ostatniego występu skończył przed czasem Francuza – Christiana M’Pumbu (21-11-1). Od tego czasu był jeszcze kilkukrotnie zestawiany, w tym dwa razy w KSW, jednaże żaden z tych pojeydnków ostatecznie nie doszedł do skutku.

Zobacz także: Marcin Bandel na gali EMC 7 zmierzy się z Davidem Karpem

Kacper Miklasz jest zawodnikiem znacznie mniej doświadczonym, od swojego najbliższego oponenta. W dotychczasowej, zawodowej karierze zaliczył cztery starty, z czego zwyciężył tylko jednokrotnie. Po raz ostatni zameldował się w klatce zaledwie pod koniec czerwca, gdy zmierzył się z Bartoszem Szewczykiem (2-0). Reprezentant Akademii Sportów Walki Wilanów pokazał się wtedy ze znacznie lepszej strony, rozbijając go już w inauguracyjnej rundzie.

Źródło: Instagram/Elite MMA Championship