Pod koniec października gruchnęła informacja, że Krzysztof Jotko rozstaje się zamerykańskim gigantem. Okazuje się, że to nie koniec zmian w jego życiu. Polak dołącza także do Dominance MMA – grupy menadżerskiej, prowadzonej przez Ali’ego Abdelaziza.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Krzysztof Jotko (24-6) przez lata występował w UFC, gdzie zawalczył 17-krotnie. Jedenaście z tych konfrontacji zakończyło się jego triumfem, natomiast mimo stosunkowo licznych sukcesów, nigdy nie udało mu się przebić do ścisłej czołówki. Kilkanaście dni po jego ostatniej przegranej z Brendanem Allenem (20-5) świat obiegła wiadomość, że Polak odchodzi z największej federacji MMA na świecie. Szybko na stole pojawiły się jednak oferty z innych organizacji.

Zobacz także: „Rozmowy już są prowadzone” – gdzie dołączy Krzysztof Jotko po rozłące z UFC?

W negocjacjach z całą pewnością potrzebny jest dobry menadżer. Z tego względu Polak zdecydował się dołączyć do Dominance MMA, które prowadzone jest przez Ali’ego Abdelaziza. 45-letni Egipcjanin – choć kontrowersyjny – momentami potrafi być bardzo skuteczny. Niebawem okaże się więc, co wyniknie z tej współpracy.

Materiał powstał we współpracy z partnerem

Źródło: Instagram/Dominance MMA