Jak poinformowała właśnie grupa menadżerska MMA Cartel, Krzysztof Kłaczek mierzy się z Sergejem Grecicho na gali Slava Republic już 30 kwietnia!

Jeden z najlepszych polskich piórkowych Krzysztof Klaczek (10-3) w jednej z głównych walk gali Slava Republic 1 zmierzy się z doskonale znanym w Polsce weteranem europejskich aren Sergejem Grecichą (22-8-1). Sympatyczny Litwin w Polsce występował m.in. na galach MMA Attack i KSW, a poza chociażby dla M-1, Cage, Cage Warriors oraz ACB.

Dla obu zawodników będą to pierwsze tegoroczne starty w formule MMA. Klaczek poprzedni rok zakończył zwycięstwami nad Sauliusem Buciusem oraz Darko Banoviciem. Także Grecicho wraca do klatki po zwycięstwie. Wyższość Litwina w listopadzie uznać musiał Jani Ridasmaa. Obaj zawodnicy chcą potwierdzić swoją mocną pozycję na europejskiej scenie.

Slava Republic 1 odbędzie się 30 kwietnia w Zespole Szkół w Bojanie koło Gdyni. W walce wieczoru wystąpi Piotr Hallmann (15-5). Już wkrótce ogłosimy kolejne pojedynki gali oraz ruszymy ze sprzedażą biletów. Gala Slava Republic organizowana jest przez Mighty Bulls Gdynia oraz MMA Cartel.