KSW poinformowało o nowym starciu, które zostało dodane do karty walk gali KSW 35. W kategorii lekkiej zmierzą się ze sobą Łukasz Chlewicki oraz Marif Piraev.

Informacja prasowa od organizacji:

Jeden z czołowych zawodników kategorii lekkiej oraz weteran polskiej sceny MMA Łukasz Chlewicki (13-4-1, 5 KO, 1 Sub) powróci do okrągłej klatki największej organizacji w Europie na KSW 35 w piątek 27 maja w Gdańsku/Sopocie. Rywalem reprezentanta Grapplingu Kraków będzie utalentowany Rosjanin Marif Piraev (13-1-1, 3 KO, 7 Sub).

W czterech ostatnich występach w wadze lekkiej Polak zanotował tylko jedną porażkę. Popularny „Sasza” zostawiał w pokonanym polu Vaso Bakocevica, Łukasza Rajewskiego i ostatnio na KSW 33 Bartłomieja Kurczewskiego, a jedyną przegraną poniósł z rąk niepokonanego Mateusza Gamrota.

24-letni Rosjanin do październiku zeszłego roku mógł się pochwalić serią czternastu pojedynków bez porażki, w tym dziesięciu przed czasem. Pierwszą porażkę zadał mu dopiero na KSW 32 w Londynie wspominany Gamrot, a dodatkowo Piraev okupił ją kontuzją kostki. W trójmiejskiej ERGO ARENIE „Pirania” planuje powrót na drogę zwycięstw w starciu z kolejny polskim zawodnikiem.

Foto: KSW