Robert Ruchała nowym tymczasowym mistrzem kategorii piórkowej! Polak wyraźnie przegrywał walkę do momentu ubicia ciosami przeciwnika!

Runda 1:

Niskie kopnięcie Lom-Aliego Eskieva. Lewe Roberta Ruchały. Kolejny lowkick po stronie reprezentującego Niemcy zawodnika. Prawe kopnięcie w wykonaniu Ruchały. Dobry prawy Eskieva, który posłał Ruchałę na deski! Polak wstał, jednak został ponownie mocno uderzony i padł na deski! Eskiev chciał dobić, lecz, Polaka już tam nie było. Aż kamera się zepsuła… Ruchała powrócił do pojedynku. Middlekick w jego wykonaniu. Lewy po stronie Eskieva. Doskonały Eskiev nie dawał żadnych możliwości na rozłożenie skrzydeł Ruchale. Kopnięcia po stronie krakowianina. Szukanie obszernych cepów w wykonaniu Eskieva. Middlekick Ruchały. Potężne ciosy z bliskiego dystansu wyprowadzone przez Eskieva. Ruchała odpowiadał kopnięciami. Prawe w wykonaniu Eskieva. Szukanie obrotówki po stronie Roberta. Dobry middlekick wyprowadzony przez Ruchałę. Mocne niskie kopnięcie Ruchały.

Runda 2:

Mocny atak Eskieva, doskonałe pytające kopnięcie po jego stronie. Ciągła presja wywierana przez Eskieva. Szukanie zejścia do nóg przez Ruchałę, zapięty klincz pod siatką. Kontrola po stronie polskiego zawodnika. Tajski klincz, przechwycona noga Ruchał przez Eskieva po kolanie od Niemca. Uderzenia na korpus wyprowadzane przez Lom-Aliego. Niskie kopnięcie w wykonaniu Ruchały. Kopnięcie w korpus wyprowadzone przez Ruchałę. Kolejne kopnięcie na korpus wyprowadzone przez Eskieva. Middlekick Polaka, dwa mocne ciosy Eskieva. Klincz pod siatką zapięty przez Ruchałę.

Runda 3:

Middlekick Polaka. Cios na korpus Eskieva. Krótki lewy ruchały. Prawy Niemca, szukanie sprowadzenia w wykonaniu Ruchały, bez skutku. Kolejne kopnięcie na tułów doszło do celu, wykonane przez Ruchałę. Zaczepny prawy Eskieva. Szukanie ciosu na korpus przez Eskieva, kopnięcia na tułów w wykonaniu Ruchały. Zapięty klincz pod siatką, kontrola po stronie Ruchały, chwilowo, za moment odwrócona przez przeciwnika. Próba zamarkowania zejścia do nóg przez Eskieva. Dobry prawy Ruchały. Frontalne kopnięcie Polaka. Presja wywierana przez Ruchałę na zakończenie rundy.

Runda 4:

Pojedyncze ciosy z obu stron. Dobry prawy po stronie Ruchały. Kolejny lewy Eskieva. Szukanie sprowadzenia przez Polaka. Dojście do klinczu pod siatką, z którego niewiele zdołało wyniknąć. Klincz rozerwany przez Eskieva krótkim prawym. Lewy i prawy w wykonaniu Eskieva. Zejście do parteru przez Niemca. Ruchała zaciągnął rywala pod siatkę, skąd szybko wstał. Tam, ponownie wyprowadzał middlekicki. Niskie kopnięcia, nieco robotyczne wyprowadzone przez Polaka. Szukanie sprowadzenia przez Eskieva, lecz ponownie nieudane. Lewy obszerny i prawy Eskieva. Ruchała zamknięty na siatce, zbierał uderzenia od przeciwnika. Lewy sierpowy Eskieva. Szukanie sprowadzenia w wykonaniu Polaka, lecz dobry odrzut bioder Niemca.

Runda 5:

Lewy Eskieva od początku rundy. Middlekick Ruchały. Próba przechwycenia przez przeciwnika, lecz nieskuteczna. Klincz pod siatką, zapięty przez Eskieva. Ruchałą sprawnie się wywinął. Wysokie kopnięcia i okrężne akcje nożne wyprowadzone przez przeciwnika. Świetny podbródkowy Ruchały. Szukanie sprowadzenia przez Roberta, udane. Prawdopodobnie będzie to pierwsza runda wygrana przez niego. Wpięcie za plecy przez Polaka. Rozciągnięcie. Totalna dominacja w ostatniej rundzie w wykonaniu Ruchały. Szukanie duszenia przeplatane z ciosami. Łokieć po stronie Ruchały. Łokcie i ciosy w wykonaniu Polaka. Sędzia w końcu się zreflektował i przerwał walkę!

Wideo pojawi się w momencie, gdy KSW je opublikuje.