Wczoraj odbyła się pierwsza gala organizacji Genesis, gdzie zawodnicy rywalizowali ze sobą w formule na gołe pięści. Na tym wydarzeniu znany z KSW Vaso Bakocevic znokautował w drugiej rundzie Dariusza Rutkiewicza.

Na Twitterze szef grupy menadżerskiej Shocker MMA Solutions Artur Ostaszewski zaproponował, żeby kolejnym rywalem Vaso Bakocevica na następnej gali Genesis był Tymoteusz Łopaczyk (7-2).

„To co, na następnej gali #Genesis Tymek Łopaczyk vs Vaso? Chyba niezły pomysł, co?

Na ten pomysł stanowczo odpowiedział Paweł Jóźwiak, który przypomniał, że Łopaczyk posiada jeszcze ważny kontrakt z Fight Exclusive Night.

„Nie rozpędzaj się kolego . Tymek ma kontakt z FEN- em i takie pytania to proszę najpierw do nas kierować !!!”

Vaso Bakocevic należy do najbardziej doświadczonych zawodników MMA w Europie. Na swoim koncie ma już ponad 60 walk. Niemal każdy jego pojedynek dostarcza olbrzymich emocji. Czterokrotnie walczył dla federacji KSW. W ostatnim boju w formule MMA na FNC 3 przegrał przez poddanie z Ivicą Truscekiem (39-35).

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Tymoteusz Łopaczyk zdecydowaną większość wygranych walk odniósł przed czasem co pokazuje, że nie lubi zostawiać decyzji w rękach sędziów.  W swoim ostatnim boju na EMC 5 po bardzo dobrym pojedynku przegrał na punkty z Ismailem Naurdievem (20-4).

Zobacz także: Nie wstydzę się porażek – Marcin Różalski po przegranej z Joshem Barnettem na Genesis

źródło: Twitter