Łukasz Jurkowski vs Martin Zawada na KSW 42

32

Jak możemy przeczytać na oficjalnym profilu Facebookowym organizacji KSW, Łukasz Jurkowski na gali KSW 42 w Łodzi stoczy rewanżowy pojedynek ze starszym z braci Zawada, Martinem.

Będzie to rewanżowe starcie za walkę na KSW 6, kiedy to Martin Zawada pokonał Łukasza Jurkowskiego przez decyzję sędziów.

Martin Zawada znany jest doskonale kibicom KSW, którzy śledzą najlepszą organizację MMA w Europie od lat. Oprócz starcia z „Jurasem” mieszkaniec Dusseldorfu w białym ringu mierzył się także z Igorem Kołacinem, Krzysztofem Kułakiem, Mamedem Khalidovem i Janem Błachowiczem. W ostatnich trzech pojedynkach „King Kong” zanotował dwie wygrane przez nokaut, a w całej karierze na deskach leżało aż 17 jego rywali, co świadczy o piekielnie mocnym uderzeniu brata walczącego w dywizji półśredniej KSW Davida Zawady. Na co dzień 34-latek jest też jednym z głównych sparingpartnerów mistrza KSW Roberto Soldicia.

 

Spotkali się po raz pierwszy 12 lat temu na #KSW6, wtedy górą był "King Kong". Na KSW 42 Łódź "Juras" będzie miał okazję się zrewanżować.

Opublikowany przez KSW Poniedziałek, 22 stycznia 2018