Łukasz Rajewski chce pomścić brata i walczyć z Filipem Pejiciem

386
źródło: aca-mma.com, FFC

W miniony weekend odbyła się gala KSW 56, gdzie zobaczyliśmy wiele świetnych pojedynków. W jednym z nich Filip Pejic (15-4-2) w zaledwie 11 sekund znokautował Sebastiana Rajewskiego (9-6).

W wywiadzie dla polsatsport.pl brat Sebastiana Łukasz Rajewski (10-6) wyraził chęć na pojedynek z Chorwatem w 2021 roku.

W tym roku już nie, ale będę chciał wejść do klatki na początku 2021. Będę rozmawiał z włodarzami o walkę z Filipem Pejiciem. Miałem się z nim bić w czerwcu, ale zestawiono mnie z Bartkiem Koperą. Niestety on wtedy wypadł, ale teraz jestem gotowy i chciałbym go dopaść.

powiedział Łukasz Rajewski.

Łukasz „Raju” Rajewski jest niezwykle widowiskowo walczącym zawodnikiem. W swojej karierze walczył dla wielu świetnych organizacji takich jak: Cage Warriors, ACA czy Babilon MMA, KSW. W ostatnim występie na KSW 54 w świetnym stylu wypunktował Bartłomieja Koperę (9-6).

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Filip „Nitro” Pejic w 2016 roku na UFC FN 86 został poddany przez naszego rodaka Damiana Stasiaka (12-7). Od ponad półtora roku związany jest z federacją KSW, dla której stoczył już cztery pojedynki. Bilans Chorwata w polskiej organizacji wynosi: 2-2.

Zobacz także: „Nie masz jaj, by walczyć z topowym zawodnikiem” – Tony Ferguson atakuje Conora McGregora

źródło: polsatsport.pl