Były pretendent do pasa wagi półciężkiej Magomed Ankalaev, powróci do akcji na UFC 294 w Abu Dhabi. Jak podaje Marcel Dorff, powołując się na Vestnik MMA, jego oponentem będzie wtedy Johnny Walker.

Magomed Ankalaev (18-1-1) po raz ostatni wystąpił w grudniu minionego roku, kiedy to podszedł do walki mistrzowskiej z naszym rodakiem Janem Błachowiczem (29-10-1). Zawodnicy przewalczyli wówczas pełny, 25-minutowy dystans, po którym sędziowie niejednogłośnie orzekli remis.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Od tego czasu brak było jakichkolwiek szczegółów związanych z kolejnym startem Rosjanina, jednakże nareszcie uległo to zmianie. Zagraniczne źródła informują, iż do klatki wejdzie 21 października, podczas gali UFC 294. Podzieli ją wraz z reprezentantem Brazylii Johnnym Walkerem (21-7).

Zobacz także: „Okradli mnie” – Jan Błachowicz mocno po walce na UFC 291, „Juras” wtóruje

Walker obecnie może pochwalić się serią trzech wygranych, z których dwie zdobywał przed czasem. Po raz ostatni wystąpił w maju, konfrontując się z doświadczonym Anthonym Smithem (36-18), którego pokonał na kartach sędziowskich. Wcześniej wychodził jeszcze zwycięsko z potyczek z Ionem Cutelabą (17-9-1) oraz Paulem Craigiem (17-6-1).

Źródło: Twitter/Marcel Dorff