Walka kolejnego Polaka znalazła się w rozpisce zaplanowanego na 25 września wydarzenia – Brave CF 54, do którego dojdzie w Koninie. Do akcji powróci Marcin Bandel! Czeka jednak na niego niełatwe zadanie, bowiem skrzyżuje rękawice z niepokonanym dotychczas w zawodowstwie, Magomedem Ayskhanovem. 

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Marcin Bandel (19-7-1) w przeszłości toczył boje chociażby dla UFC, ACA, czy FEN. Po raz ostatni zameldował się w klatce, podczas lipcowej gali EMC 7. Stanął wtedy w szranki z występującym pod flagą Francji, Davidem Karpem (5-4) i nie mając większych problemów, posłał go na matę już w inauguracyjnej odsłonie. Powrócił tym samym na właściwe tory, po wcześniejszych dwóch przegranych.

Zobacz także: Grabiński skrzyżuje rękawice z Kotrutą na gali Brave CF 54

Magomed Ayskhanov legitymuje się natomiast rekordem 7-0, co oznacza, iż w profesjonalnej karierze nie zaznał jeszcze goryczy porażki. Swój ostatni pojedynek stoczył w październiku 2020, kiedy to skrzyżował rękawice z Antonem Morem (7-1). Zawodnicy przewalczyli wtedy pełne 15 minut, po których sędziowie jednogłośnie wskazali tego pierwszego na triumfatora.

Źródło: Twitter/Brave CF