Scott Holtzman oficjalnie potwierdził w swoich mediach społecznościowych, iż już 10 kwietnia podzieli oktagon amerykańskiego giganta z Polakiem, Mateuszem Gamrotem.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Jeden z najlepszych, polskich zawodników występujących w dywizji lekkiej, Mateusz Gamrot (17-1) przebywa aktualnie na Florydzie, gdzie w American Top Team przygotowuje się do następnego występu. Polak niedawno oznajmił, iż już wie, kto będzie jego kolejnym oponentem.

Teraz już wszystko jasne – „Gamer” w najbliższej przyszłości skrzyżuje rękawice z występującym w największej organizacji MMA na świecie od blisko sześciu lat, Scottem Holtzmanem (14-4).

„To już czas, prawda? 10 kwietnia, Las Vegas.”

Zobacz także: Mateusz Gamrot wskazuje faworyta w walce Schulte vs. Held

Amerykanin po raz ostatni zameldował się w oktagonie, w sierpniu zeszłego roku, gdy zmierzył się z Beneilem Dariushem (20-4-1). „Hot Sauce” musiał wtedy uznać wyższość rywala, przegrywając już w pierwszej odsłonie pojedynku. Porażka ta przerwała jego wcześniejszą serię dwóch triumfów, w ramach której zwyciężał kolejno z Dong Hyun Ma (16-11-3) oraz doświadczonym Jimem Millerem (32-15).

Źródło: Instagram/Mateusz Gamrot, Instagram/Scott Holtzman