McGregor zastąpi Khabiba w walce z Fergusonem? Obiecujący wpis trenera.

437
źródło: ufc.com, Twitter | grafika: InTheCagePL

Wczoraj świat obiegła informacja, że prawdopodobnie Khabib Nurmagomedov nie zawalczy na UFC 249 ze względu na zamknięte granice w Rosji, gdzie obecnie przebywa. Wobec tego, amerykańska organizacja rozpoczęła poszukiwania nowego rywala dla Fergusona i zaoferowała mu pojedynek z Justinem Gaethje. Jednak wygląda na to, że istnieje jeszcze inna alternatywa dla Tony’ego.

Zobacz także: Dochodzą mnie słuchy, że chcą zorganizować galę ze mną lub bez – Khabib Nurmagomedov…

Dziennikarz ESPN Ariel Helwani na Twitterze stworzył ankietę, w której zapytał obserwujących, czy na miejscu Tony’ego Fergusona wzięliby walkę z Justinem Gaethje, czy poczekaliby na starcie mistrzowskie z Khabibem. Trener Conora McGregora Jon Kavanagh zamieścił pod tym postem komentarz sugerujący, jakoby jego podopieczny mógł zastąpić Rosjanina w starciu z Fergusonem.

„Może istnieje trzecia opcja..”

Popularny „Notorious” na gali UFC 246 w styczniu bieżącego roku powrócił do oktagonu po 15 miesiącach przerwy i znokautował Donalda Cerrone w zaledwie 40 sekund. Do walki McGregor vs. Ferguson mogło dojść już kilka lat temu, kiedy to Conor był mistrzem wagi lekkiej, a „El Cucuy” dzierżył pas tymczasowy tej dywizji.

Źródłó: Twitter