Michał Andryszak oficjalnie dołącza do puli fighterów PFL! Zarówno on, jak i Karolina Sobek, zameldują się w tamtejszej klatce siódmego kwietnia. Rozpoczną wówczas rywalizację w turnieju, którego nagrodą jest aż milion dolarów!

Po przygodzie w Fight Exclusive Night, bardzo dobrze znany na naszym podwórku, Michał Andryszak (25-10), dołącza do amerykańskiej organizacji PFL. Pierwszy start pod sztandarem nowego pracodawcy będzie miał miejsce początkiem kwietnia, podczas organizowanego w Las Vegas wydarzenia. Skrzyżuje wówczas rękawice z doświadczonym Rosjaninem, Denisem Goltsovem (29-7), który obecnie znajduje się na fali dwóch wygranych.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Jeżeli chodzi o reprezentantów naszego kraju, to na tej samej gali będziemy jeszcze świadkami walki Karoliny Sobek (4-0). Niepokonana na zawodowstwie Polka podejdzie do rywalizacji ze stawiającą dopiero pierwsze kroki w swojej profesjonalnej przygodzie, Amandą Leve (2-0). O wszystkim możemy przeczytać w oficjalnym komunikacie organizacji.

Wyżej wymienieni zawodnicy to nie jedyne polskie akcenty w amerykańskiej federacji. Niedawno ogłoszono również starty Krzysztofa Jotki (24-6), Marty Waliczek (6-5), czy byłego czempiona KSW – Daniela Torresa (14-5).

Zobacz także: Krzysztof JOTKO – pieniądze w UFC i PFL | Z kim były rozmowy? | Zmiana dywizji | Jędrzejczyk wróci? [WYWIAD]

Źródło: Twitter/PFL MMA