Organizacja KSW ogłosiła niesamowicie mocny transfer. Do zawodników, występująch w kategorii lekkiej, dołącza legitymujący się rekordem 31-6, Raul Tutarauli.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Do największej organizacji MMA nad Wisłą dołącza Raul Tutarauli, który od lat z powodzeniem występował głównie za wschodnią granicą naszego kraju. Gruzin walczył dla ACA, czy M-1 Global, przeplatając starty również z innymi organizacjami, w tym GFC, gdzie zdobył mistrzowskie trofeum. Przy najbliższej okazji zobaczymy go już na naszej ziemi, co oficjalnie zakomunikowano w mediach społecznościościowych KSW.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez KSW (@ksw_mma)

Zobacz także: „Któryś z nas może już nigdy nie wrócić do domu” – kolejna zapowiedź walki Khalidova z Pudzianowskim [WIDEO]

Widowiskowo walczący zawodnik z 31 wygranych pojedynków, aż 21 zdobywał przez nokaut, więc i w okrągłej klatce możemy spodziewać się efektownych skończeń w jego wykonaniu. Co również warto podkreślić, na dziesięć minionych konfrontacji zwyciężał dziewięciokrotnie, także z całą pewnością dołoży teraz wszelkich starań, by wydłużyć swoją serię.

Źródło: Instagram/KSW