Mimo tego, że Bellator został w zeszłym roku wykupiony przez PFL, właściciele – tak jak zapowiadali – nie rezygnują z promowania tej marki. Kolejna z danych wcześniej obietnic staje się faktem.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

“Nadchodzi nowa era MMA” – takimi słowami opisywali fuzję dwóch amerykańskich organizacji prezesi Professional Fighters League. Donn Davis już dawno zapowiedział wydarzenie, podczas którego mistrzowie ich obu staną w klatce naprzeciw siebie. Ta obietnica zostanie spełniona już 24 lutego, w stolicy Arabii Saudyjskiej.

Dziś ogłoszono rozpoczęcie – również wspomnianego wcześniej przez Davisa i Petera Murray’a – “Bellator MMA Champions Series”. Jest to cykl ośmiu gal w różnych miastach na całym świecie. Na każdej z nich będziemy mogli oglądać walki o tytuły mistrzowskie.

“Bellator MMA Champion Series 
8 światowych wydarzeń 
Walki o tytuł na każdej karcie 

Wszystko zaczyna się 22 marca 2024”

Pierwszy epizod wspomnianej serii zaplanowano na 22 marca w Belfaście. W walce wieczoru, o zwakowany niedawno pas wagi półciężkiej powalczą Corey Anderson (17-6) i Karl Moore (12-2). Stawką co-main eventu będzie tytuł kategorii piórkowej kobiet. W szranki o niego staną Leah McCourt (8-3) i Sinead Kavanagh (9-6).

Zobacz także: „Rozgadany w wywiadach, na korytarzu grzeczny” – Gamrot o Tsarukyanie

Źródło, Fot.: X / Bellator MMA.