Już niebawem fani sztuk walki będą mogli oglądać widowiska, opierające się na profesjonalizmie i najwyższych standardach organizacji pojedynków w kickoboxingu na zasadach K1. Nowa federacja Strike King połączy tradycję z innowacyjnością, zapewniając rozrywkę na światowym poziomie.

Strike King to federacja sztuk walki zajmująca się organizowaniem pojedynków w kickboxingu na zasadach K1 w małych rękawicach. Podczas swoich eventów wróci do korzeni światowego K1 nawiązując do najlepszych czasów sportów uderzanych. Od zarania dziejów człowiek miał w sobie pierwotną wolę walki i zwycięstwa. Niestety, jak w wiele sfer życia, z czasem i w tę strefę wdarł się chaos. Powrót do tradycji i fundamentalnych zasad, przypomnienie finezji siły i walki, to dziedzictwo, na którym będzie opierało się działanie Strike King. Federacja chce przywrócić te emocje i kulturę sztuk walki, o której inni niestety często zapominają.

Kickboxing to dynamiczna i bardzo widowiskowa uderzana formuła sportów walki, którą charakteryzują zarówno ciosy bokserskie jak i kopnięcia. Szeroki wachlarz technik, a także tradycja i zasady zaczerpnięte z dalekowschodnich sztuk walki czynią ten sport szlachetnym, przez co jest on uważany za jedną z najpiękniejszych dyscyplin spośród wszystkich innych sportów.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Szczegółowe informacje na temat organizowanych wydarzeń pojawią się w najbliższym czasie na stronie internetowej i w mediach społecznościowych organizacji Strike King. Prezesem jest Bartosz Batra – zawodowy mistrz Polski i Europy Muay Thai oraz Zawodowy Mistrz Świata w Kickboxingu. Zawodnik muay thai i kickboxingu oraz weteran walk w formule na „gołe pięści”. Pionier boksu tajskiego w Polsce, trener i przedsiębiorca pasjonujący się podróżami i dziką przyrodą.

Zobacz także: Rajewski podejmie Szadzińskiego na Strike King 1!

Informacja prasowa