Masz ochotę sprawdzić się w klatce z byłym mistrzem i dominatorem wagi półciężkiej KSW? Nic prostszego – zgłoś się do Seaside BattleS MMA!

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

W nietypowy sposób organizacja Seaside BattleS MMA poszukuje rywala dla Tomasza Narkuna (20-6). Były mistrz KSW z ewidentnymi zakusami na UFC (czytaj również: Narkun może trafić do UFC? „Myślę, że mają na mnie chrapkę”) zaprasza do klatki szczecińskiego promotora MMA… na Instagramie.

„Szukam wyzwania. Jesteś chętny?” – głosi call to action na grafice opublikowanej w weekend przez SBS. Najwyraźniej Tomek ma ochotę stawić czoła każdemu, kto się zgłosi.

Pogromca Mameda jest związany z organizacją Piora Janusza od czerwca 2023 r. Wcześniej rozstał się z KSW, swoim wieloletnim pracodawcą, dla którego walczył od 2014 r., Narkun zdobył tam pas w 2015 roku, pokonując przez nokaut Gorana Reljica (KSW 32). W kolejnych latach obronił tytuł pięciokrotnie. Dwa razy zwyciężył z wielkim Mamedem Khalidovem, następnie również dwukrotnie przegrał z mistrzem wagi ciężkiej – Philem de Friesem. W styczniu 2022 r. stracił pas na rzecz Ibragima Chuzhigaeva po jednogłośnej decyzji sędziowskiej. Po tej walce i dłuższej przerwie powrócił jeszcze na jedno starcie do KSW, podczas którego został sensacyjnie odprawiony wysokim kopnięciem przez debiutującego wówczas w organizacji Henrique da Silvę.

Dla Seaside BattleS MMA „Żyrafa” walczył dwa razy – w czerwcu 2023 r. pokonał Antonio Zovaka (TKO w 16 sekund), a w grudniu tego samego roku odprawił przez duszenie Jussi’ego Halonena. Oba starcia były dla niego niewielkim wyzwaniem i nawet wygrane przed czasem nie spotkały się z aplauzem fanów.

Zobacz także: Narkun błyskawicznie zwyciężył na SBS 4 i zrobił „McGregor walk” [WIDEO]