Pojedynek dwóch dotychczas niepokonanych i sklasyfikowanych w najlepszej dziesiątce wagi piórkowej zawodników posłuży jako main event zaplanowanego na 5 listopada wydarzenia. Bryce Mitchell stanie wtedy w szranki z Movsarem Evloevem.

O zestawieniu tym mówiło się już od dłuższego czasu… Zgrywa się ono drabinkowo, bowiem fighterzy zajmują sąsiednie lokaty – Bryce Mitchell (15-0) zasiada na 9. miejscu, Movsar Evloev (16-0) natomiast na 10. Ponadto, o planach związanych z doprowadzeniem do takowej potyczki informowały także zagraniczne media, o czym już wspominaliśmy.

Zobacz także: Walka dwóch niepokonanych – Mitchell vs. Evloev wzbogaci rozpiskę listopadowego UFC

Teraz walka ta została oficjalnie potwierdzona przez samą organizację. Co więcej – będzie ona główną podczas zaplanowanego na 5 listopada wydarzenia. To ma mieć miejsce w obiekcie Apex, w Las Vegas.

Mitchell po raz ostatni widziany był w oktagonie, w marcu tego roku. Podczas 272. edycji skrzyżował rękawice z doświadczonym i znanym z efektownego stylu walki, Edsonem Barbozą (22-11), i w pełni kontrolując przebieg starcia, ostatecznie jednogłośnie zwyciężył na kartach sędziowskich.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera. 

Evloev podejdzie natomiast do tej rywalizacji po wygranej nad Danem Ige (15-6). Ta miała miejsce w czerwcu 2022, kiedy to Rosjanin pokonał Amerykanina na kartach sędziowskich.

Materiał powstał we współpracy z partnerem

Źródło: Twitter/UFC