Wygląda na to, że już na początku listopada kibice będą mogli cieszyć się bardzo interesującą potyczką dwóch niepokonanych zawodników. Kilka zagranicznych źródeł potwierdza, że piątego dnia tego miesiąca dojdzie do rywalizacji Bryce’a Mitchella z Movsarem Evloevem.

Bryce Mitchell (15-0) dostał się do największej organizacji MMA na świecie po jednym z sezonów The Ultimate FIghtera i jak dotąd wciąż pozostaje niezwyciężony. Aktualnie znajdujący się na dziewiątej lokacie wagi piórkowej zawodnik po raz ostatni wchodził do klatki w marcu tego roku. Podczas 272. edycji stanął w szranki z Edsonem Barbozą (22-11) i kontrolując przebieg starcia, ostatecznie wygrał przez jednogłośną decyzję sędziów. Okazuje się, iż do rywalizacji powróci już piątego listopada.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera. 

Jego oponent – Movsar Evloev (16-0) – tak samo jak on, podejdzie do rywalizacji z nieskazitelnym rekordem. Rosjanin swój ostatni pojedynek stoczył w czerwcu 2022, kiedy to skrzyżował rękawice z Danem Ige (15-6). „50k” finalnie zmuszony był do uznania wyższości przeciwnika po tym, jak przegrał na kartach sędziowskich.

Źródło: Twitter/Marcel Dorff