Colby Covington w swoim stylu postanowił zaatakować Dustina Poiriera. „Chaos” stwierdził, że 32-latek za pomocą własnej organizacji charytatywnej zarabia pieniądze dla siebie.

Colby Covington (16-2) i Dustin Poirier (27-6) od dłuższego czasu nie przepadają za sobą i nie zapowiada się na to, aby relacje pomiędzy oboma zawodnikami uległy ociepleniu. „Chaos” podczas rozmowy z Jamesem Lynchem wyznał, iż „Diamond” jest osobą fałszywą oraz zarzucił mu to, że używa swojej organizacji charytatywnej dla własnych korzyści.

Dustin Poirier, on jest okropny, jest śmieciem. Kiedyś z nim trenowałem, facet jest kompletnym bumem. To znaczy, on jest zabawny, bo mówi to wszystko, że będę na celowniku, gdy mnie zobaczy. Nie, nie będę na celowniku, s*ko, wiesz kto jest twoim tatusiem. O tak, a mówiąc o Dustinie, myślałem, że ta walka powinna zostać odwołana, człowieku. McGregor mówił o Dustinie prawdę, on używa swojej organizacji charytatywnej do zarabiania pieniędzy dla siebie, to odpis podatkowy. On tak naprawdę nie przeznacza tych pieniędzy dla dzieci. On oszukuje ludzi z tą tak zwaną organizacją charytatywną, Good Fight Foundation. Stary, facet jest najbardziej fałszywym facetem na świecie. Chciałbym, żeby ludzie naprawdę wiedzieli kim jest Dustin „Soirier”, a nie tylko kim go przedstawiają w mediach.

stwierdził Covington.

Chociaż Covington twierdzi, że organizacja charytatywna Poiriera jest odpisem od podatku, to nie jest to udowodnione. Dustin zrobił już wiele dobrego dla swojej społeczności i za pomocą swojej organizacji charytatywnej pomaga ludziom w Luizjanie, więc wydaje się, że Colby się myli.

Zobacz także: Alex Morono ma zamiar znokautować „Kowboja” w 3. rundzie pojedynku

źródło: bjpenn.com