Patrik Kincl wypada z gali KSW 50. Roberto Soldic z nowym rywalem

31
źródło: YT/KSW

Jubileuszowa, 50-ta gala organizacji KSW z każdym tygodniem ubożeje coraz bardziej. Tym razem, z pojedynku mistrzowskiego przeciwko Roberto Soldiciowi wycofał się Patrik Kincl (22-9).

Jak udało się dowiedzieć naszej redakcji – Patrik Kincl jako trzeci pretendent pierwotnie przymierzany do mistrza największej polskiej organizacji MMA zmuszony był wycofać się z pojedynku. W nadchodzącą sobotę miał skrzyżować rękawice z Roberto Soldiciem, któremu na ostatnią chwilę został zmieniony rywal.

Rękawice z RoboCopem zdecydował się podjąć znany z występów na galach Babilonu – Michał Pietrzak (8-3), czyli zawodnik trenujący na co dzień w klubie Czerwony Smok, m.in. z Romanem Szymańskim, który zamieścił na swoim profilu Instagramowym następujący wpis:

Zgniatacz jednak przez całą karierę wojował w dywizji średniej, zatem aktualnie nie wiadomo, czy starcie z Soldiciem nadal będzie miało rangę pojedynku mistrzowskiego, czy odbędzie się w dywizji średniej, a może w catchweighcie. Pietrzak znajduje się na fali trzech zwycięstw, ostatni raz widziany był w akcji podczas 8. gali Babilon, gdzie przez jednogłośną decyzję sędziów pokonał Adriana Błeszyńskiego.