Zaledwie kilka godzin po informacji o wypadnięciu Alberta Duraeva, dowiadujemy się, z kim Michał Oleksiejczuk może podzielić oktagon 17 grudnia. Według MMA Junkie, nowym oponentem Polaka ma być Cody Brundage.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Michał Oleksiejczuk (17-5) w 2022 roku dwukrotnie wchodził już do oktagonu amerykanskiego giganta. Do akcji ma powrócić 17 grudnia, przy okazji gali UFC Vegas 66. Pierwotnie planowanym przeciwnikiem był dobrze znany na naszym rynku były mistrz ACB, Albert Duraev (15-4), jednakże kilka godzin temu świat obiegła wiadomość, iżzmuszony jest wycofać się z tego starcia.

Zobacz także: Doniesienia: Michał Oleksiejczuk bez rywala! Organizacja szuka zastępstwa

Wygląda na to, że przedstawicielom największej organizacji MMA na świecie szybko udało się znaleźć zastępstwo. Jak informuje portal MMA Junkie, „Husarz” skrzyżuje rękawice z legitymującym się rekordem 8-2, Codym Brundagem.

Amerykanin jak dotąd trzykrotnie walczył pod sztandarem amerykańskiego giganta. W debiucie zmuszony był uznać wyższość Nicka Maximova (8-2), przegrywając z nim na kartach sędziowskich. Następnie udało mu się odbić i zwyciężył w dwóch kolejnych potyczkach. Co więcej – w obu tych przypadkach pokonywał swoich oponentów w inauguracyjnych odsłonach pojedynków.

Źródło: MMA Junkie