Prezes UFC tłumaczy ‚tajemniczy’ wpis Conora McGregora

252
źródło: Sportsnet

Wschodząca gwiazda UFC, Khamzat Chimaev ostatnimi czasy bywa bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Zawodnik próbuje zbudować swoją popularność, ciągle prowokując największego gwiazdora organizacji, Conora McGregora. Jak się okazuje… Skutecznie. Dana White wyjawił, że tweet Irlandczyka odnosił się właśnie do 26-latka.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Jak niedawno informowaliśmy, Khamzat Chimaev wyszedł z dość nietypową prośbą, ponieważ poprosił o zorganizowanie mu aż trzech starć jednego wieczoru. Po chwili w sieci pojawił się także post Conora McGregora, jednakże nie był on w oczywisty sposób zwrócony do 26-latka.

Zobacz także: „Akceptuję” – McGregor wraca?

Teraz całą sytuację skomentował prezes amerykańskiego giganta, Dana White.

To było skierowane do Khamzata. Napisał, że chce walki z Nate’m Diazem, Masvidalem, a potem McGregorem. Conor odpowiedział – tyle. Nie jesteśmy zainteresowani zorganizowaniem takiego pojedynku. Słuchajcie, Conor jest na emeryturze. Najlepszą opcją dla niego jest teraz czekanie i obserwowanie, jak rozegra się wszystko w tym roku i zobaczymy co będzie później. Wszyscy doskonale wiedzą, iż chce walki z Khabibem, a ten się bije w październiku, także kto wie do czego dojdzie.

„Notorious” ostatni raz widziany był w klatce, w styczniu tego roku. Na gali UFC 246 po zaledwie 40 sekundach zwyciężył z bardzo doświadczonym Amerykaninem, Donaldem Cerrone.

Zobacz także: Ivica Truscek poddaje Vaso Bakocevica i zdobywa pas „BMF” organizacji Fight Nation Championship [WIDEO]

Źródło: MMAjunkie