4 listopada miejsce będzie miało OKTAGON 48, podczas którego dojdzie do bardzo interesującej potyczki w dywizji koguciej. Były mistrz KSW Antun Racic zmierzy się z Jackiem Cartwrightem o miano pretendenta do trofeum. 

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Od pewnego czasu organizacja OKTAGON MMA rozszerza swoją działalność na różne, europejskie kraje. Teraz postawili na Anglię, gdzie zawitają już początkiem listopada. Do karty walk 48. edycji wpisano właśnie bardzo ciekawie zapowiadającą się potyczkę w dyiwzji do 61 kilogramów. Dobrze znany z naszego podwórka Antun Racic zawalczy wtedy z Jackiem Cartwrightem.

Racic po raz ostatni widziany był w akcji, w czerwcu tego roku. Na OKTAGON 44 stanął w szranki z Brazylijczykiem Nuno Costą, szybko pokonując go wskutek kontuzji. Wrócił tym samym na właściwe tory po wcześniejszej przegranej doświadczonej z rąk Zuriko Jojuy.

Zobacz także: Ion Surdu z kolejną walką w OKTAGON MMA

Cartwright natomiast w ostatnim czasie próbował dostać się do największej organizacji MMA na świecie poprzez udział w Dana White’s Contender Series. Pojedynek z Jose Johnsonem nie potoczył się natomiast po jego myśli, dlatego zmuszony był uznać jego wyższość, jednogłośnie przegrywając na kartach sędziowskich. Dla Anglika była to tym samym pierwsza porażka w zawodowej karierze.

Źródło: Instagram/OKTAGON MMA