Aleksandar Rakic wróci po kontuzji ze zdwojoną siłą i uda mu się sięgnąć po mistrzowskie trofeum wagi półciężkiej? Były podwójny czempion KSW, a obecnie zawodnik ONE FC – Roberto Soldic, nie ma co do tego wątpliwości.

Legitymujący się zawodowym rekordem 14-3, Aleksandar Rakic, aktualnie zmuszony jest do pauzowania. Wszystko za sprawą kontuzji, której nabawił się w maju minionego roku. Podczas konfrontacji z naszym rodakiem – Janem Błachowiczem (29-9-1), mocno naruszył sobie kolano, przez co zmuszony był do położenia się na stole operacyjnym, a następnie odbycia pełnego okresu rekonwalescencji.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

O dalsze losy Rakica zapytany został niedawno przez jednego z fanów bardzo dobrze znany na naszym podwórku, Roberto Soldic (20-3). Obaj niejednokrotnie mieli już okazję razem trenować, a „Robocop” nie ma najmniejszych wątpliwości – prędzej czy później, 31-letni „Rocket” sięgnie po najwyższe trofeum.

„W mojej karierze spotkałem wielu zawodników, ale tylko jednego takiego, jak Aleksandar Rakic. Nigdy wcześniej nie widziałem takiej dyscypliny i sposobu, w jaki trenuje. Wkrótce zostanie mistrzem!”

Na ten moment brak szczegółów dotyczących terminu powrotu Aleksandara. Pod znakiem zapytania stoi również potencjalny przeciwnik. Obecnie zajmuje on czwartą lokatę w oficjalnej klasyfikacji kategorii półciężkiej, więc na pewno przedstawiciele organizacji będą chcieli zestawić go z kimś ze ścisłej czołówki. Pytanie tylko, czy będzie na to gotowy?

Zobacz także: Roberto Soldic wraca w maju do klatki ONE! Rywalem Zebaztian Kadestam

Źródło: Instagram/Roberto Soldic