RWC 5 – kolejne nazwiska na karcie walk

448
Rocky Warriors Cartel

Karta walk nadchodzącej gali RWC 5 jest już praktycznie pełna. Właśnie poznaliśmy nazwiska kolejnych zawodników, którzy zaprezentują się 31 lipca w Mrągowie.

W kategorii półśredniej, wywodzący się z Muay Thai Bartłomiej Salwa (0-1), zawodnik Klincz Kielce, zmierzy się z Mateuszem Żukowskim (1-0). Popularny w regionie „Rybak” to finalista kickbokserskiej ligi DSF, co zapowiada zaciętą batalię w stójce.

Emocje i bezpardonowe wymiany ciosów zapowiadają także zawodnicy wagi ciężkiej. Reprezentujący lokalny Kaliniak Team Mrągowo, Tomasz Ponder ma ciężkie ręce, a ich móc sprawdzi niepokonany w amatorstwie Krzysztof Wiśniewski (1-0), który w ostatnich latach ciężko pracował na angielskiej scenie amatorskiego MMA, wygrywając 6 walk, a aż 5 z nich kończąc przed czasem. 27-latek ma już za sobą udany zawodowy debiut. Problemy że startami na Wyspach sprawiły, że postanowił poszukać szczęścia w ojczyźnie.

Kartę walk otworzy starcie utalentowanego 17-letniego Igora Włodarczyka z Arrachionu Olsztyn. Podopieczny Pawła Derlacza i Szymona Bońkowskiego wygrał 6 walk amatorskich, większość z nich przed czasem. Walka odbędzie się w formule semi-pro, w limice kategorii lekkiej.

Zobacz więcej: RWC 5 – co już wiemy o gali