Salahdine Parnasse o ciosach barkiem Conora: Przestań mnie kopiować [WIDEO]

487
źródło: Facebook/ Salah Dine Parnasse

Conor McGregor błyskawicznie rozprawił się z Donaldem Cerrone podczas UFC 246. Wielu ludzi i sam Cerrone było pod wrażeniem ciosów barkiem, które Irlandczyk wyprowadzał z klinczu. Tymczasowy mistrz w kategorii piórkowej KSW – Salahdine Parnasse postanowił udowodnić, że takie ciosy barkiem, to jego znak firmowy.

„Cowboy” przyznał po walce, że Conor zaskoczył go swoim planem, a ciosy barkiem mocno go naruszyły. Cerrone mówił, że nigdy czegoś takiego nie widział.

Jak się okazało takie ciosy, to znak firmowy tymczasowego mistrza kategorii piórkowej KSW – Salahdine’a Parnasse’a. Francuz zamieścił filmik na swoim Instagramie, w którym udowadnia, że używał ciosów barkiem wcześniej m.in. w walce z Ivanem Buchingerem na gali KSW 52.

Wyświetl ten post na Instagramie.

@thenotoriousmma 🤔Stop copying me It’s my signature ? 😅 Arrête de copier sur moi @ksw_mma @ufc @martinlewandowski @kawul_ksw

Post udostępniony przez Salahdine Parnasse (@salahdineparnasse)

„@thenotoriousmma przestań mnie kopiować, to jest mój cios firmowy”

Niepokonany Francuz ostatni raz walczył podczas gali KSW 52 właśnie z wyżej wymienionym Buchingerem. W polskiej organizacji walczył do tej pory pięciokrotnie i za każdym razem wychodził z klatki zwycięsko. Tymczasowy pas w kategorii piórkowej zdobył w pojedynku z Romanem Szymańskim na gali KSW 48.

źródło: Instagram